ks. Krzysztof Włodarczyk biskupem

wpis w: Aktualności | 0

Papież Franciszek mianował ks. Krzysztofa Włodarczyka biskupem pomocniczym diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

Ogłoszenie tej wspaniałej wiadomości miało miejsce 7 maja 2016 r. w Skrzatuszu podczas Eucharystii o godz. 12.00.

Znajomość naszej Wspólnoty z Nominatem jest wieloletnia. Jej początkiem była posługa ks. Ks. Krzysztofa w Lipiu w funkcji wikariusza parafii Matki Bożej Częstochowskiej. Tam spotkał się z Oazą w której posługuje do dziś. Przez 7 lat pełnił on również funkcję asystenta kościelnego naszej Wspólnoty. Miałyśmy także przyjemność pomagać Księdzu w prowadzeniu Domu Rekolekcyjnego w Koszalinie-Wilkowie. Cieszymy się ogromnie tą nominacją.

ks. krzysztof

Więcej informacji uzyskać można na wielu stronach diecezjalnych, między innymi na stronie oazowej

 

Zostaw Komentarz

You must be logged in to post a comment.